Moje książki
(2020) Czwarta powieść:  "Ari" tom pierwszy

Inne życie może zacząć się od obrazu, od jednego spojrzenia kobiety z portretu.
Ari studiuje grafikę na ASP w Krakowie. Jest beztroską artystką, która nie przejmuje się niczym, bo w każdej trudnej sytuacji z odsieczą przybywa jej ukochany tata. Do czasu…
Dzień, w którym wchodzi do galerii i spogląda na tajemniczy portret, zmienia wszystko. W jednej chwili to co znane i pewne staje pod znakiem zapytania: kariera, rodzinny dom, przeszłość ojca. Beztroskie studenckie życie zmienia się w pasmo egzystencjalnych problemów, co gorsza trudno za nie winić tylko złowrogie fatum z przeszłości. 
Ari zamyka się w pracowni, rozpacz i żałobę przelewa na płótna obrazów. Tymczasem w jej otoczeniu pojawiają się sprzeczne siły: miłość i nienawiść, altruizm i egoizm, wybaczenie i gniew. Kamil i Ian.
Czy miłość potrafi zabić? Czy prawda zawsze rodzi dobro i daje wyzwolenie? Czy aby znaleźć szczęcie i odnaleźć siebie musimy poznać tajemnice, które kryje przeszłość? A może w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące nas pytania utracimy coś bardzo ważnego?
Jeden obraz, jedno spojrzenie mogą otworzyć nowy rozdział naszego życia. Ale czy nowe zawsze oznacza lepsze?
(2018) Trzecia powieść: "Jo@nna"


Joanna, współczesna trzydziestolatka, matka dwójki dzieci, jest rozczarowana zastojem w swoim życiu: w jej partnerskim związku brakuje zrozumienia, niewiele też czerpie satysfakcji z seksu. Gdy poznaje Anetę, bibliotekarkę uzależnioną od seks czatów, pod jej wpływem nawiązuje internetowy kontakt z tajemniczym „Writerem”.  Czy mimo kłopotów i rozterek, życie bohaterki znów zacznie się układać?

Jo@nna to wielowątkowa powieść o dzisiejszych kobietach i problemach, z jakimi się zmagają. O macierzyństwie, jego trudach i urokach. O wyborze między rodziną a pasją i samorozwojem. O pragnieniu miłości i akceptacji, wreszcie o seksualności i bogatym życiu wewnętrznym, które często tłumione jest przez społeczne wzorce i nakazy. To dramat obyczajowy z elementami romansu, sensacji i komedii pomyłek.(2017) Druga  powieść: "Róża"

Życie Róży jest uporządkowane i przewidywalne: praca w szkole, mieszkanie na krakowskim strzeżonym osiedlu, szczęśliwy związek. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka.
Wszystko zmienia się w dniu, w którym odkrywa tajemnicę swojego męża, Daniela. Podejmuje decyzję, w konsekwencji której trafia do miasta na północy Francji. 
Jaką rolę w życiu dziewczyny odegra przedziwne miejsce o nazwie Maison i jego tajemniczy szef, Christopher?


(2015) Pierwsza powieść: "Anna May"
Anna May, studentka historii sztuki, będąc w tarapatach finansowych postanawia ponownie spróbować swoich sił jako modelka. Zamiast na casting trafia jednak do pracowni malarskiej intrygującego obcokrajowca - Adama Northona. Niespodziewana paczka z rzeczami zmarłej matki przywołuje demony przeszłości. Anna mimo wielu obaw decyduje się na odszukanie ojca, którego nigdy nie poznała - tym samym zmierzyć się musi nie tylko ze swoimi koszmarami, ale i z mroczną historią własnej rodziny.
Pomagają jej w tym między innymi tajemniczy Adam, homoseksualny przyjaciel Lukas oraz irytująca, obsesyjnie szukająca sensacji przyszła dziennikarka Ida. Przygnieciona rozterkami nie tylko swoimi, ale i swoich przyjaciół Anna nie wie, iż wpadła w misternie przygotowaną pułapkę. Wplątując się coraz bardziej w sieć intryg, nie zdaje sobie sprawy z grożącego jej niebezpieczeństwa.  Przeczytaj więcej


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz